kontakt:

ul. Krzyżanowskiego 6d, 35-328 Rzeszów

telefon: +48 533 332 377

email: guzik@guzik.rzeszow.pl

zabawa

DSC_7578_400.jpgDla raczkujących dzieci proponujemy ogromny kojec, wyścielony mięciutką wykładziną i zabezpieczony specjalnymi barierkami, w którym dostępne są ekologiczne drewniane zabawki, wspierające edukację sensoryczną. Ta strefa zabawy ma za zadanie zaspokoić potrzebę ruchu dziecka, rozwijać sprawność motoryczną, koordynację wzrokowo-ruchową oraz wyobraźnię.

IMG_3189m_400.jpgStarsze dzieci zapraszamy na  drewniany plac zabaw ze  zjeżdżalnią, sklepikiem, teatrzykiem oraz do naszych sal warsztatowych. To miejsca, w których każde dziecko znajdzie coś dla siebie:  ulubioną zabawkę i nowego kolegę, a ciekawie zorganizowana przestrzeń zachęca do nieskrępowanych zabaw ruchowych oraz kreatywnego działania. Jest tutaj miejsce na lubiane szaleństwa: zabawy na zjeżdżalni, wyścigi samochodzików na torze, można również ugotować obiad w domku dzieci.

IMG_3263m_400.jpgKolejna strefa zabawy dedykowana dla „zupełnych starszaków” jest wyposażona w konsolę do gier telewizyjnych. Ale proponujemy gry wyłącznie sportowe, które są formą zabawy dla całej rodziny. Można być tenisistą, pilotem, łucznikiem, grać w golfa, baseball, kręgle i inne gry.

 

Rodziców do wspólnej zabawy z dziećmi zachęcą opiekunów wspaniałe, ciekawe i edukacyjne gry planszowe, układanki i puzzle.

IMG_3269m_400.jpgOprócz proponowanych warsztatów i zajęć prowadzonych w określonych godzinach, nasza oferta wzbogacona została o godzinową opiekę nad dziećmi. Guzik to miejsce, gdzie bez obaw, pod czujnym okiem profesjonalnych opiekunów można pozostawić swoje dziecko i w czasie, gdy będzie się Ono dobrze bawiło- załatwić  drobne sprawy w mieście, umówić się do fryzjera lub zrobić zakupy. Dla dzieci przygotowane zostały ciekawe gry, twórcze zabawy oraz zajęcia plastyczne. Zapewniamy dzieciom bezpieczeństwo i wspaniałą zabawę. Opiekę godzinową oferujemy dzieciom od 3 roku życia!!!